صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
تكریم و معارفه مسئولان پیشین و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار


   طی مراسمی با حضور رئيس و مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، مدیر دفتر بسیج دانشجویی شهرستان و اعضای بسیج دانشجویی واحد سبزوار، مسئولان پیشین و جدید حوزه بسیج دانشجویی این دانشگاه تكریم و معارفه شدند.

   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در این نشست ضمن عرض تبریك فرارسیدن دهه‌ مبارك فجر انقلاب اسلامی، از خدمات شایان سجاد طبسی؛ مسئول پیشین بسیج دانشجویی واحد سبزوار در دوران مسئولیت وی تقدیر و ابراز امیدواری كرد مهدی خداشاهی؛ مسئول جدید این نهاد در اجرای هرچه بهتر برنامه‌های آتی بسیج دانشجویی دانشگاه و تحقق اهداف بسیج موفق و پیروز باشد.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل؛ با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی كه هركس كه در دل برای سرنوشت خود و سرنوشت ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قائل باشد، او بسیجی است گفت: از ابتدای شكل‌گیری حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تاكنون، دانشجویان فعال و دلسوزی، بار مسئولیت این حوزه را بر دوش كشیده و الحق كه در جهت خدمت به انقلاب و نظام، كوشیده‌اند.

   وی با تأكید بر اینكه بسیج دانشجویی برآیند و حاصل آینده‌نگری و دوراندیشی امام راحل (ره) و تأییدات مقام معظم رهبری بوده افزود: این نهاد طی بیش از سه دهه فعالیت خود، امروز به یكی از مؤثرترین تشكل‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها تبدیل شده و به عنوان بازویی توانمند و قوی در حوزه فرهنگی دانشگاه‌ها مشغول به فعالیت است.
 
   سعیدی‌اصل با بیان اینكه همه مسوولان دانشگاه، خود بسیجی‌اند، گفت: اعضای بسیج، افرادی دلسوز و مؤمن هستند كه با جان و دل تلاش می‌كنند در جهت رفع مشكلات و نواقص گام بردارند و حتی بسیاری از فعالیت‌های این نهاد ممكن است از دید عموم مردم پنهان بماند.

   در انتهای این مراسم كه در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار برگزار شد، از مسئولان پیشین و جدید حوزه بسیج دانشجویی واحد سبزوار با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد. /ه.د
  

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار