صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
تجلیل دانشگاه علوم پزشكی سبزوار از همكاری دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در مقابله با بحران كرونا


   رئيس دانشگاه علوم پزشكی سبزوار از همكاری دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در مقابله و مهار بحران كرونا، تجلیل كرد.

   دكتر علیرضا مسلم، همزمان با آغاز واكسیناسیون دانشجویان دانشگاه‌های دولتی، غیر انتفاعی، پیام نور، آزاد و نیز دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشكی سراسر كشور و طلاب حوزه علمیه و در حاشیه بازدید از مراكز واكسیناسیون شهرستان سبزوار، از همكاری‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در كنترل و مقابله با كرونا تقدیر كرد.

   وی همكاری دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در برگزاری آزمون سراسری، خدمات پشتیبانی در تجهیز پایگاه‌های وكسیناسیون و تجلیل از كادر درمان شهرستان كه در بحران كرونا، در صف مقدم مبارزه با این بیماری هستند را ستودنی عنوان كرد.

   در همین راستا، رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز در سخنانی ضمن ابراز قدردانی از تلاش‌ها و مساعدت‌های كادر درمان دانشگاه علوم پزشكی در مبارزه با بیماری كرونا گفت: امیدواریم به‌زودی و در سایه تلاش‌های كادر درمان و همكاری مردم فهیم‌ در رعایت پروتكل‌های بهداشتی، چرخه انتقال این بیماری، قطع شود.

   دكتر قاسم قاسمی با بیان گوشه‌ای از فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در ایام كرونا گفت: تجلیل از كادر درمان شهرستان ، همزمان با سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، تولید ماسك، پاپوش، كلاه، شلوار سرهمی و گان‌های حفاظتی توسط شركت‌های دانش‌بنیان دانشگاه، رعایت شیفت‌بندی و فاصله‌گذاری اجتماعی كاركنان و اعضای هیأت‌علمی و راه‌اندازی سامانه آموزشیار به‌منظور برگزاری ترم‌های تحصیلی به‌صورت مجازی، گوشه‌ای دیگر از فعالیت‌ها و برنامه‌های انجام‌شده واحد سبزوار در ایام كرونایی است. /ه.د

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار