صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
امكان واكسیناسیون خانواده‌ اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد/خانواده‌ها از امروز به پایگاه‌های واكسیناسیون مراجعه كنند


مهندس همایون رستگارزاده معاون توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: با مساعدت دانشگاه های علوم پزشكی خصوصاً معاونت بهداشت دانشگاه های ایران و شهید بهشتی، خانواده های اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به مراكز واكسیناسیون این دانشگاه، واكسن كووید 19 را دریافت كنند.

وی اظهار داشت: خانواده اعضای هیات علمی و كاركنان مجرد كه شامل پدر، مادر، خواهر و برادر مجرد و خانواده اعضای هیات علمی و كاركنان متاهل كه شامل پدر، مادر، همسر و فرزندان می شود، می توانند از امروز به پایگاه های سازمان مركزی و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مراجعه كنند.

مهندس رستگارزاده با بیان اینكه خانواده های اعضای هیات علمی و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی تهران می توانند به مراكز واكسیناسیون این دانشگاه كه شامل پایگاه ویژه واكسیناسیون سازمان مركزی و واحدهای تهران غرب و تهران جنوب می شود، جهت دریافت واكسن كرونا مراجعه كنند، خاطرنشان كرد: این مراكز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 آماده خدمت رسانی به مراجعه كنندگان هستند.

وی افزود: همچنین ارائه خدمات واكسیناسیون خانواده اعضای هیات علمی و كاركنان در سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشكی هر استان در واحدهای دانشگاهی انجام می شود.

معاون توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینكه این دسته از افرادی نیازی به مراجعه به سامانه ثبت نام واكسیناسیون كرونا دانشگاه آزاد اسلامی ندارند، تصریح كرد: افراد با در دست داشتن مدارك شناسایی می توانند نسبت به تزریق واكسن اقدام كنند.

مهندس رستگارزاده در پایان گفت: پایگاه واكسیناسیون در سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یكشنبه 17 مرداد 1400 در محل نمایشگاه دائمی اقتصاد دانش بنیان به منظور واكسیناسیون اعضای هیأت علمی، كاركنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد و تا به امروز همچنان فعال است.

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی