صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
22 درصد از دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد سبزوار جزو دانشجویان ممتاز علمی هستند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار:


   رئيس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار گفت: 22 درصد از دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد سبزوار جزو دانشجویان ممتاز علمی هستند.

   دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل كه در حاشیه نشست شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار سخن می‌گفت با بیان اینكه نزدیك به 500 دانشجوی شاهد و ایثارگر در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند گفت: از این تعداد و بر اساس آخرین براوردهای علمی، حدود 22 درصد جزو دانشجویان ممتاز علمی هستند.

   وی با تشریح فعالیت‌ها و اقدامات این دانشگاه درخصوص خدمت‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر و بیان اینكه خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به ویژه فرزندان آن‌ها، یك وظیفه اساسی است افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار، تاكنون هشت شهید والامقام را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده و در حال حاضر نیز آستان مقدس 5 شهید گمنام در مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار قرار دارد.

   رئيس واحد سبزوار، بررسی طرح تقویت بُنیه‌ علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر، بررسی طرح‌های تشویقی ممتازان علمی شاهد و ایثارگر، بررسی نامگذاری اماكن، معابر و فضاسازی محیط دانشگاه با نقاشی و دیوار‌نگارهای زندگینامه 8 شهید دانشجوی واحد سبزوار، بررسی اقدامات انجام‌شده برای برگزاری یادواره و كنگره 1600 شهید سرافراز دیار سربداران كه مسئولیت ریاست كمیته‌ اساتید، دانشجویان و كاركنان آن به واحد سبزوار واگذار شده، از دیگر موضوعات مطرح‌شده در این نشست بود.

   نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با حضور هیأت‌رئیسه دانشگاه، رئيس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار و سایر اعضای این ستاد در سالن كنفرانس ساختمان اداری مجتمع دانشگاهی واحد سبزوار برگزار شد. /ه.د

 

منبع: سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی، روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار