صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
بررسی راهكارهای توسعه كمی و كیفی دانشگاه آزاد اسلامی جوین در نشست هیأت امنای این مركز


   جلسه هم اندیشی هیات امنا و موسسین دانشگاه آزاد اسلامی مركز جوین با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار، فرماندار، امام جمعه، شهردار، رییس شورای شهر، رییس اداره آموزش و پرورش و سایر مسوولین محترم شهرستان جوین در محل این دانشگاه با محوریت مشاركت در جذب حداكثری دانشجو در مقاطع كاردانی، كارشناسی و كارشناسی ارشد برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹برگزار گردید. 

   در آغاز این نشست رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار كه همزمان ریاست مركز جوین را نیز بر عهده دارد ضمن تقدیر و تشكر از عملكرد مثبت مسوولین محترم شهرستان جوین،ضمن ارایه گزارشی مبسوط از چگونگی شكل گرفتن مركز و بهره برداری از ساختمان جدید و مستقل مركز واقع در جنب ایستگاه راه آهن نقاب، بر جذب حداكثری دانشجو در مقاطع كاردانی تا كارشناسی ارشد تاكید كرد. 

   دكتر محمد رضا سعیدی اصل، مشاركت همه جانبه مسوولین شهرستان را در رشد و توسعه كمی و كیفی مركز، ضروری و شرط لازم برای ارتقا مركز به واحد دانسته و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در همین راستا در تمام زمینه های آموزشی و پژوهشی آمادگی دارد خدماتی را به این مركز ارایه نماید تا زمینه حضور متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی بیش از پیش فراهم گردد. سپس در ادامه جلسه فرماندار و امام جمعه و سایر مسوولین شهرستان از تلاش های بی وقفه ریاست محترم دانشگاه تقدیر نموده، به ایراد بیاناتی در این زمینه پرداختند. 

   جلسه مذكور با بازدید از ساختمان جدید التاسیس دانشگاه كه در مجاورت ایستگاه راه آهن نقاب واقع شده است پایان یافت. معاون علمی و معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه از دیگر حاضران در جلسه بودند.منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار