صفحهٔ اصلي
رویدادهای مرتبط با دانشگاه
آغاز تكمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع كاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی


تكمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع كاردانی پیوسته نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع داوطلبان می رساند، پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش ثبت نام تكمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع كاردانی پیوسته تا روز دوشنبه 30 دی ماه ادامه دارد، متقاضیان پذیرش در این مقطع می توانند با مراجعه به سامانه مركز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته/ محل ها اقدام نمایند و مطابق تقویم زمانی اعلام شده جهت تكمیل فرآیند ثبت نام به واحدهای دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه كنند.

شایان ذكر است متقاضیان با دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید3-3-6 در یكی از شاخه‌های نظری، فنی و حرفه‌ای، كاردانش یا دیپلم فنی و حرفه‌ای دوره چهار ساله (هنرستان نظام قدیم) و یا دیپلم فنی حرفه ای و كاردانش 3 ساله در رشته‌های متناسب با نوع دیپلم خود می توانند در كاردانی پیوسته ثبت‌نام نمایند.

همچنین دیپلمه‌های شاخه های كاردانش، فنی و حرفه ای و هنرستان نظام قدیم، مجاز به انتخاب یكی از رشته‌های كاردانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول ذیل هستند. لازم به ذكر است رشته تربیت بدنی از قاعده فوق مستثنی می‌باشد و متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل این رشته را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب كنند.

منبع: روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار