صفحهٔ اصلي
خبرهای دانشگاه
نشست هم‌اندیشی مدیران مدارس و آموزشكده‌ی سما با ریاست و هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار

   نشست هم‌اندیشی معاونت و مدیران مدارس و آموزشكده‌ی سما شهرستان سبزوار با ریاست و هیات‌ رئیسه‌ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار برگزار شد.  

     در این نشست صمیمانه كه با محوریت پیگیری اقدامات و بررسی مشكلات حوزه‌ی سما واحد سبزوار در محل سالن كنفرانس این دانشگاه برگزار شد ، دكتر محمدرضا سعیدی‌اصل ریاست دانشگاه ضمن تبریك ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و خوش‌آمدگویی به مدیران مدارس و مسوولان حوزه سما ،  شغل معلمی را كاری حساس و دقیق برشمرد و عنوان نمود كه این قشر فرهیخته رسالتهای بزرگی را به دوش می كشند و دانش آموزان از گفتار و رفتارهای آنان الگو می‌پذیرند .

      در ادامه ریاست واحد سبزوار توجه به بحث زیاندهی در مدارس و اتخاذ راهكارهای مناسب برای مرتفع نمودن این مشكل، توجه ویژه به مسائل فرهنگی ـ پرورشی دانش آموزان ، استفاده از خرد جمعی در تصمیم گیری مدیران مدارس ، ارتقاء سطح كیفی مدارس با بهره‌مندی از معلمان مجرب، خوش‌نام و پرتلاش ، اتخاذ تدابیر مدیریتی برای جذب دانش‌آموزانی كه موجبات اعتلای مدارس و اعتبار بخشی به این مجموعه را باعث می‌شوند، تبلیغات مناسب با معرفی درست پتانسیل‌ها و دستاوردهای حوزه سما برای جذب دانش‌آموزان نخبه و ... را از اقداماتی عنوان نمود كه معاونت و مدیران مدارس و آموزشكده‌ی سما واحد سبزوار بایست توجه بیشتری را معطوف آن نمایند .

     در ابتدای این نشست نیز مهندس علیرضا صفار معاونت آموزش‌هاي عمومي و مهارتي سما واحد سبزوار به تشریح اقدامات ، فعالیتها و برنامه‌های در دست اقدام حوزه‌ی سما پرداخته و پس از آن یكایك مدیران مدارس و آموزشكده سما، گزارش اقدامات و برنامه‌های حوزه‌ی مدیریتی خود را ارائه نمودند . 

     در انتهای این نشست طولانی ریاست واحد سبزوار با تقدیم تقدیرنامه و یك جلد كلام‌ا... مجید از تلاش‌ها و خدمات ارزنده‌ی دكتر ابوالقاسم امیراحمدی در طول دوران تصدی معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد تقدیر بعمل آورده و برای مهندس علیرضا صفار معاونت جدید این حوزه آرزوی توفیق و سربلندی نمودند .