صفحهٔ اصلي
جستجو
اطلاعيه هاي بسیج دانشجویی
خبرهاي بسیج دانشجویی
مراسم شب هفت شهدای غزه برگزار شد

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار و با مشاركت دفتر بسیج دانشجویی و تشكل های دانشجویی دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی سبزوار، مراسم شب هفت شهدای غزه در تاریخ 12/10/87 با حضور 200نفر از دانشجویان در مقابل فرمانداری شهرستان سبزوار برگزار گردید در این مراسم عنابستانی معاونت استاندار و فرماندار سبزوار طی سخنانی خواستار كمك جامعه ی جهانی به مسلمانان غزه شد. وی اوضاع كنونی منطقه را  همانند وقایع نزدیك ظهور دانست.

 این مراسم با اقامه ی نماز جماعت مغرب و عشا، قرائت زیارت عاشورا، تشییع نمادین شهدای غزه و قرائت بیانیه برگزار گردید در ضمن به نشانه ی انزجار از وقایع صورت گرفته پرچم اسرائیل و آمریكا و نیز به  خاطر بی تفاوتی مجامع بین المللی پرچم سازمان ملل متحد به آتش كشیده شد.

 در قسمتی از بیانیه آمده است: دیگر خسته شده ایم از این كه پرچم آتش بزنیم یا فقط شعار دهیم، اكنون زمان اقدام عملی در جهت اجرای فرامین پیام تاریخی مقام معظم رهبری است و به این جهت از دولت مكتبی خواستار 1-اخراج سفیر انگلیس از ایران به جهت حمایت از اسرائیل 2-تعطیلی سفارت خانه ی عربستان و اردن و دفتر حافظ منافع مصر 3-قطع صدور نفت به كشورهای حامی اسرائیل