صفحهٔ اصلي
جستجو
اطلاعيه هاي بسیج دانشجویی
خبرهاي بسیج دانشجویی
بیانیه

بسمه تعالی

 آقای هاشمی رفسنجانی

  سلام علیكم

 نامه بسیارتاسف بار و خجالت آور شما را به پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (دامه ظله الشریف) را خوانده ایم كه جداً باعث حیرت شد. نامه ای كه آنچنان حرمت ادب در آن فراموش شده كه حتی از یك سلام در شروع آن دریغ شده است. و متن نامه آنچنان آمرانه و تكیه بر افتخارات گذشته بودكه هر كس تاریخ را نخوانده باشد فكر می كند كه گذ شته افراد تضمینی برای آینده آنان  است.

 آقای هاشمی انقلاب اسلامی ما ثابت كرده است كه به هیچ عنوان به فرد وابسته نیست و اگر كسی یا جریانی با هر سابقه ای بخواهد با توهم قدرت خیالی خویش ، خود را در برابر مسیر نظام قرار داده و بخواهد با عملكرد خود فراتر از قانون ، به نوعی مقابل نظام بایستد نظام جمهوری اسلامی او را همانند پر كاهی به كنار می اندازد.

 آقای هاشمی مشی امام و رهبری و فرزندان جان بر كف آنان دربسیج دانشجویی همواره این بوده كه از تلف شدن نیرو ها جلوگیری شود و به هر شكل مشروع و ممكن فعالین و چهره های سیاسی به عنوان یك نیروی وفادار به انقلاب باقی بمانند اما آقای هاشمی این تساهل و تسامح تا آن جا صادق خواهد بود كه اشخاص نیز قدر نظام و انقلاب را بدانند و خود را وامدار انقلاب تلقی كنند نه اینكه نظام را وابسته,  وامدار یا متكی به خود تلقی كنند.

 آقای هاشمی ادب در این است كه اگر رهبری را فصل الخطاب خود می دانید تصمیم گیری ها را بر عهده ایشان بگذارید و خود برای ایشان تعیین تكلیف نكنید كه فایده ای هم ندارد چرا كه لازم به ذكر است بدانید كسی در این سی سال نتوانسته در مقابل رهبری عزیز حتی برای ثانیه ای قد علم كند چرا كه در غیر این صورت بسیج دانشجویی قلم پای آن فرد را با هر سابقه ای در هم شكسته بود .

 آقای هاشمی تاسف بار است كه شما دولت خدمتگذار نهم را كه تاییدات مقام معظم رهبری نسبت به آن حجت را بر همه تمام كرده است این چنین مورد هجمه قرار داده و آن را با گروه های ضد انقلاب و بنی صدر مقایسه      می كنید . آقای هاشمی در این جاست كه انطباق كلامی شما با رهبری انقلاب اسلامی مشخص می شود.

 آقای هاشمی چگونه به خود اجازه می دهید كه خود را با شهید آیت الله بهشتی مقایسه كنید؟ كدام وجه زندگی شما با او یكی است؟ ادب گفتاریتان در پیشگاه ولایت فقیه ؟ یا نحوه ساده زیستی خود و فرزندانتان ؟ یا نحوه برخورد با مخالفان خود ؟ آقای هاشمی با مقایسه خود با شهید مظلوم آیت الله بهشتی به مظلومیت ایشان نیفزایید.

 آقای هاشمی شما را چه شده كه حتی تاب شنیدن اندك اتهامی را ندارید و به جای آنكه در صدد و پاسخگویی و شفاف سازی بر آیید سریعاً به مقام معظم رهبری یا به قول شما رهبری !!! نامه می نویسید حال آنكه در قانون اساسی همان نظامی كه شما داعیه بیشترین دلسوزی ! را نسبت به آن دارید قوه قضائیه ,به عنوان تنها مرجع رسیدگی به اینچنین اموری شناخته شده است.

 در پایان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحد سبزوار خواهان برخورد صریح و شفاف قوه قضائیه نسبت به تخلفات احتمالی برخی از دولت مردان در صحن علنی دادگاه است و در غیر این صورت دادگاه مردمی در اذهان خویش حكم این تخلفات را صادر خواهد كرد.

 
                                                                     والسلام علیكم                                    
                                                                       
20/3/88
                                          بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار